
Сайлентблок переднього ричага задній на FORD TRANSIT рік 2013 -> MEYLE (Німеччина) 7146100023/HD
510 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7146100023/HD
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сайлентблок переднього ричага задній на FORD TRANSIT ( Форд Транзіт ) рік 2013 -> Виробник MEYLE (Німеччина) 7146100023/HD
Характиристика
Сторона установки: сзаду
Сторона установки: передній міст
Внутрвшній діаметр (мм): 16
Зовнішній діаметр (мм): 67
Висота (мм): 67
Аналоги (замінники)
7146100023/HD
V25-1148
FE107779
1763701
1763702
1764290
1782112
1791958
1831354
1831355
271651
804613
BK21-3A052-AB
BK21-3A052-AC
BK21-3A052-AE
BK21-3A053-AB
BK21-3A053-AC
BK21-3A053-AD
BK21-3A053-AE
V25-1148
MCB0457HD
1 763 701
1 763 702
1 764 289
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | 7146100023/HD |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Место установки | Задний |
| Высота | 72 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 67 мм |
Информация для заказа
- Цена: 510 ₴
