
Сайлентблок переднього ричага передній на FORD TRANSIT рік 2013 -> MEYLE (Німеччина) 7146100022
286 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7146100022
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сайлентблок переднього ричага передній на FORD TRANSIT ( Форд Транзіт ) рік 2013 -> Виробник MEYLE (Німеччина) 7146100022
Характиристика
Сторона установки: спереду
Сторона установки: передній міст
Внутрвшній діаметр (мм): 16
Зовнішній діаметр (мм): 54
Висота (мм): 67
Аналоги (замінники)
7146100022
V25-1147
FE100783
IMP1434
FD-SB-15918
1763701
1763702
1764289
1764290
1782112
1791958
1731354
1831355
100783
804612
804613
BK-3A052-AB
BK-3A052-AC
BK-3A052-AD
BK-3A052-AE
BK-3A053-AB
BK-3A053-AC
BK-3A053-AD
BK-3A053-AE
MCB0456
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | 7146100022 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Место установки | Передний |
| Высота | 67 мм |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 54 мм |
Информация для заказа
- Цена: 286 ₴
