
Гальмівний диск Передній Лівий/Правий (285mmx28mm) ABE C3C030ABE для FIAT SCUDO 1996-2006
1 126 ₴
- Нет в наличии
- Код: C3C030ABE
- +380 (93) 538-19-67
Гальмівний диск Передній Лівий/Правий (285mmx28mm) ABE C3C030ABE для FIAT SCUDO 1996-2006 1.9 D; 2.0; 2.0 16V; 2.0 JTD
Підходить також для:
Параметри:
Зовнішній діаметр [мм]: 285
Товщина [мм]: 28
Товщина [мм]: 28
Кількість монтажних отворів [шт]: 5
Діаметр монтажного отвору [мм]: 59
Монтажна позиція: Перед
Сторона монтажу: Лів
Сторона монтажу: Прав
Тип диска: Вентильований
Гальмівний диск із підшипником: Ні
Запасні частини аналогічної якості:
BG3740; DDF1165; 24.0328-0136.1; DDF1165C; DF4257; 0 986 479 114; C3C030ABE; 562224JC; 98200 1150 0 1; 24.0128-0136.1; 09.8003.11; LPRF2005VR; LPRF2005V; 09800310; 1325772080; 1331301080; 1340179080; 1340193080; 17406; 180301700; 24012801361; 4246P1; 4246P2; 6042571; 89090; 9464640587; 9800310; 98200115001; BS5347; DDF1165; DF4257; 09.8003.10; 2464P24J; 5201-01-1063P; 722 451; BG3740C; BS7557B; C3C030JC; FE22403
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | C3C030ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Совместимость с моделью | Scudo |
| Высота | 43.7 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 98 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 28 мм |
| Назначение | Передние колеса |
- Цена: 1 126 ₴


