Фільтр паливний на CITROEN JMPY FIAT SCUDO починаючи з 2007 року виробник MISFAT F104
Зовнішній діаметр (мм): 92
Внутрішній діаметр (мм): 15
висота (мм): 75
аналоги замінники
B3G031PR
F307301KAM
S6022NE
1457431723
KX201D
PU1018
PE816/5
PXFC582
PXC489
MD4917
MD563
30ECO027
V1723
L401/606
MG1612
TC9815
FEM4195
FA5710
4032
HDF928
9401906898
9467621680
1318563
3M5Q9176AA
C9815
E79KPD118
FC027
PU1018X
ELG5293
C42
AG-90006
190689
1906C0
190690
E148050
E148139
FA5710
N304
2602200
587915
6853668
8653668
8683443
WF8321
B3G031
F307301
FC582
C489
30027
F104
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Misfat |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | F104 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Совместимость с моделью | Scudo |
| Тип фильтра | Вставка |
| Виды топлива | Дизель |
| Внешний диаметр | 90.8 мм |
| Внутренний диаметр | 17.2 мм |
| Высота | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 251 ₴

