Фільтр повітряний на Fiat Ducato Citroen Jumper Peogeot Boxer ( Фіат Дукато Сітроен Джумпер Пежо Боксер ) р.2006 -> виробник MISFAT R449
Характеристики
Зовнішній діаметр [мм]: 164
Внутрішній діаметр: 92
Висота [мм]: 300
аналоги замінники
PXA1276
AR316/1
F026400059
LX2059
LX3353
C17237
S7628A
B2F070PR
F026400370
S7A69A
2123210020
1349042080
1359643080
1444QT
1444QV
1444SG
1444SQ
1606402680
1611158280
2762800
58694
8544
289
A1276
A2241
AG1774
AI-3758
AR316/1
C17237
CA10414
E839L
EL9160
FL9132
MA1367
MA1397
MD5274
S0059
S7628A
V44-/606
WA9523
B2F070
R449
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Misfat |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | R449 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Совместимость с моделью | Ducato |
| Тип фильтра | Вставка |
| Внешний диаметр | 164 мм |
| Внутренний диаметр | 92 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 572 ₴

