Фільтр полива на FORD TRANSIT ( Форд Транзіт ) мотор 2.0DI рік 2000-2008 виробник JC PREMIUM B3F039PR
Характеристики
Зовнішній діаметр [мм]: 85
Внутрішній діаметр: 18
Висота [мм]: 160
Аналоги (замінники)
KC116
B3F039PR
PP848/5
1709059
S4458NR
PX CS775
MD4719
F026402040
DEL HDF537
2C119176AA
4352681
4386518
EFG331
PS9963
SP-1278
1709059
B3F039
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JC Premium |
| Код запчасти | B3F039PR |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Внутренний диаметр | 18 мм |
| Высота | 160 мм |
| Внешний диаметр | 85 мм |
| Тип фильтра | Накруточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
Информация для заказа
- Цена: 324 ₴

