Фільтр повітряний на Пежо Партнер , Сітроен Берлінго ( Peugeot Partner , Citroen Berlingo ) мотоо 2.0HDI Починаючи з 2000 - 2008 року випуска.Проізводітель PURFLUX A1083
Характеристики
Довжина [мм]: 272
Ширина (мм): 201
Висота 1 [мм]: 52
Аналоги (замінники)
B2P027PR
AP080/8
KX694
C27124
PX A1083
1457433555
S9760A
11-123210042
FE172251
1444R5
1444R6
1444WP
1457433555
3014400
585019
8139
A1083
A679
AI-5497
C27124
CA9643
E473L
ELP3966
GA194
MA1160
MD9774
PA7426
S3555
S9760A
VFA933
WA6669
0457433526
0218-02-0512P
152071758594
B2P027JC
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | A1083 |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 52 мм |
| Длина | 272 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Xsara, Partner, 306, Berlingo |
Информация для заказа
- Цена: 354 ₴

