
Фільтр повітряний на CITROEN JAMPY FIAT SCUDO р. 1996 - 2006 PURFLUX A753
276 ₴
- В наличии
- Код: A753
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фільтр повітряний на Фіат Скудо , Пежо Експерт , Сітроен Джумпі ( Fiat Scudo , Peugeot Expert , Citroen Jumpy ) виробник PURFLUX A753
параметри
Довжина [мм]: 325
Ширина (мм): 156
Висота [мм]: 57
Аналоги (замінники)
LX572
S432A
FE22594
AP021
FE30998
PXA1342
1457432200
S8920A
AP090
C33156
LX1296
TUPP90
33-2539
9463624580
9601099180
9626759680
1444A4
1444A8
1444F4
WA6185
PX A753
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | A753 |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 57 мм |
| Длина | 325 мм |
| Ширина | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 276 ₴
