
Фільтр повітряний для MITSUBISHI GRANDIS 2.0 DI-D рік 2005-2010 JC PREMIUM B25057PR
234 ₴
- Нет в наличии
- Код: B25057PR
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фільтр повітряний для MITSUBISHI GRANDIS ( Мітсубісі Грандіс ) мотор 2.0 DI-D рік 2005-2010 виробник JC PREMIUM B25057PR
Аналоги (замінники)
F026400208
ADC42251
AP172/4
B25057PR
J1325044
PX A1416
20-05530
ADC42251
FA-3506
J1325053
MN135269
MN 135269
A10177
ADC42251
B075W783V1
B25057
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JC Premium |
| Тип запчасти | Аналог |
| Код запчасти | B25057PR |
| Состояние | Новое |
| Высота | 52 мм |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 256 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Совместимость с моделью | Grandis |
Информация для заказа
- Цена: 234 ₴
