Комплект гальмівних колодок на FIAT DUCATO 2.0D-3.0D 2006-2021р. виробник ABE C1F075ABE
Характеристики:
Ширина [мм]: 169.1
Висота [мм]: 69.1
Товщина [мм]: 19
Монтажна позиція: передній
Гальмівна система: BREMBO
Використовується із датчиком зносу: Так
Датчик зносу: Так
Номер WVA: 29466
Вага (кг): 2,68
Сумісність: CITROEN JUMPER; FIAT DUCATO; PEUGEOT BOXER 2.0D-3.0D
Аналоги (замінники): 24467 00 703 20, 24467 00 703 10, LP1993, 0 986 494 580, 13.0460-4811.2, 0 986 494 589, C1F058ABE, GDB1703, GDB1982, FVR1925, FVR1926, GDB2072, ADP154221, 24467 19,0 3 5,24467 19,0 1 5, 12.93101, LPR05P1288, LPR05P1721, 0 986 494 109, 0 986 494 580, 0 986 494 589, 0 986 495 095, 0 986 TB3 029, 025 244 6619-2/PD, 025 244 6619/W1, 05P1288, 05P1721, 127501, 127512, 13046048102, 13046048112, 141836, 16 078 789 80, 16 118 392 80, 16840, 2207090, 2207091, 221962, 2446601, 2446602, 244661901, 244661902, 244661903, 2446701, 2446703, 301276, 363702161501, 4253 73, 4253 74, 4253 75, 4253 76, 4254 64, 573261B, 573261J, 601276, 6117039, 62916840, 71770042, 71773145, 77364015, 77364161, 77364318, 77364319, 77366021, 77366023, 77367319, 811010572, 872466, 873466, C1F075ABE
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1F075ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Ширина | 169.3 мм |
| Высота | 69.1 мм |
| Толщина | 19.1 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Fiat |
- Цена: 1 040 ₴

