Сайлентблок ресори задній на FIAT DUCATO 1988-2002р. 1315735 SASIC
Характеристики:
Монтажна позиція: задня
Внутрішній діаметр [мм]: 16.5
Зовнішній діаметр [мм]: 49
Довжина [мм]: 70
Вага (кг): 0,42
Сумісність: CITROEN JUMPER; FIAT DUCATO; PEUGEOT BOXER 1.9D-2.8D
Аналоги(замінники): A5C002MT, FE12764, FZ9736, SAS1315735, SW62750004, HU590349, TD1143W, CO21653087, CI-SB-7967, 00212848, 00142846, 00514861, HP722 089, 010498, 02954, 12764, 1304641080, 15380, 1962, 21653087, 2251, 2499, 33430, 513173, 52020108, 590349, 62750004, 6404838, 854701, BSK6738, CISB7967, TD1143W, 00142846, 00514861, 1315735, 4702-02-3022P, 5101-02-0017P, B00GI7RZ0M, J5P019, LE1037.01, TEM088
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sasic |
| Тип запчасти | Аналог |
| Диаметр внутренний | 16.5 мм |
| Диаметр внешний | 49 мм |
| Высота | 70 мм |
| Код запчасти | 1315735 |
| Состояние | Новое |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
Информация для заказа
- Цена: 280 ₴

