Гальмівні колодки задні на Рено Кенго II (Renault Kangoo II) починаючи з 2008 р.в. ABE C2R012ABE
Характеристики
перевірочне значення: E9 90R ― 01120/2401
обмеження виробника: TRW
Довжина [мм]: 95,4
Висота [мм]: 43,9
Товщинаа [мм]: 16Датчик зносу: чи не підготовлено для датчика зносу
Аналоги (замінники)
FERODO : FDB4186
A.B.S. : 37665
APEC braking : PAD1657
ATE : 602744 , 13046027442 , 13.0460-2744.2
BENDIX : 573272B
BLUE PRINT : ADR164204
BOSCH : 0 986 494 331 , 0986494331 , 0986TB3063
BREMBO : P 68 043 , P50107 , P68043
Brake ENGINEERING : PA1798
DELPHI : LP2126
E.T.F. : 12-1368
FERODO : FDB4186 , FSL4186
GIRLING : 6117861
HELLA : 8DB355020641 , 8DB355013971
ICER : 181855
JURID : 573272J
KAGER : 35-1085
KAMOKA : JQ101136
LPR : 05P1487
MERCEDES-BENZ : 4154210410
METELLI : 2208140 , 22-0814-0
METZGER : 1160104
MEYLE : 0252469216
MINTEX : MDB2964
NK : 223960
OPEN PARTS : BPA1352.00
PAGID : T1774 , T2238
PEX : 7941S
QUINTON HAZELL : BP1641
REMSA : 135200 , 1352.00
RENAULT : 440606267R , 7701209869
ROADHOUSE : 21352.00
SAMKO : 5SP1487
TEXTAR : 2469201 , 2469204 , 24692 150 1 4
TRISCAN : 811025031 , 8110 25031
TRUSTING : 830.0
TRW : GDB1786
VAICO : V46-0139
VALEO : 601011
WAGNER : WBP24692A
WOKING : P12523.00
ZIMMERMANN : 246921601
fri.tech. : 830.0
sbs : 1501223960
ABE : C2R012ABE
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C2R012ABE |
| Состояние | Новое |
| Высота | 43.9 мм |
| Толщина | 16 мм |
| Ширина | 95.4 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Назначение | Задние колеса |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Renault |
| Совместимость с моделью | Kangoo |
- Цена: 579 ₴

