
Гальмівні колодки передні на Рено Кенго II (2008>) ABE - C1R042ABE
820 ₴
- В наличии
- Код: C1R042ABE
- +380 (93) 538-19-67
Гальмівні колодки передні на Рено Кенго II (Renault Kangoo II) починаючи з 2008 р.в. ABE - C1R042ABE
Характеристики Довжина [мм]: 131,2
Товщина [мм]: 18,6
обмеження виробника: TRW
Висота [мм]: 62,1
Сторона установки: передній міст
Аналоги (замінники)
A.B.S. : 37664
ABE : C1R042ABE
APEC braking : PAD1656
ATE : 602741 , 13046027412 , 13.0460-2741.2
AUGROS : 55518732
BENDIX : 573284B
BOSCH : 0 986 484 332
BREMBO : P 68 044
Brake ENGINEERING : PA1797
CIFAM : 8228120 , 822-812-0
DELPHI : LP2078
FERODO : FDB4185
GIRLING : 6117851
ICER : 181854
MAGNETI MARELLI : T1773MM
METELLI : 2208120 , 22-0812-0
METZGER : 1160103
MINTEX : MDB2963
NECTO : FD7396A
NK : 223959
PAGID : T1773
QUINTON HAZELL : BP1640
REMSA : 1351.00
RENAULT : 410601334R , 410603750R , 410605649R , 7701209864 , 7701210110 , 7701210174
ROADHOUSE : 21351.00 , 21351.00
TEXTAR : 2469301 , 2469318714 , 24693 187 1 4
TRUSTING : 8280
TRW : GDB1785
VAICO : V460138
WOKING : P12513.00
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1R042ABE |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 18.6 мм |
| Высота | 62.1 мм |
| Ширина | 131.2 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Renault |
| Совместимость с моделью | Kangoo |
- Цена: 820 ₴
