
Фільтр повітряний на OPEL ASTRA F 1.7 TD JC PREMIUM (Польща) B21008PR
164 ₴
- В наличии
- Код: B21008PR
- +380 (93) 538-19-67
Фільтр повітряний на OPEL ASTPA F( Опель Астра Ф) 1.7TD виоробник JC PREMIUM (Польща) B21008PR
Характеристики
Довжина (мм): 281
Ширина (мм): 168
Висота (мм): 33
Аналоги (замінники)
AP154/1
F026400454
E880L
C2964
LX307
1987429051
PUR-PA5018
B21008PR
31-120460001
J1321008
AP020
1457429894
16546AA020
S3405A
P500063
AF4615
S7680A
C2974
A245
LX588
01-1008340250-A
0218-02-0308P
0218-02-0708P
12-0298
120121
1444L1
1457429894
1457433446
145743344630N
152071758619
152071760786
25062212
25062320
25069015
30.973.00
3097300OPEL
33-2031
33-2259
60744
834250
834289
8944558380
9103
94455838
9457160044
A24278
A406
A823
A943
AF0131
AG922
AP020
AR867PM
AV-3738
B00GX0HK36
B2X026JC
CA4309OPEL
E235L
EAF022
EFA535
EFA7021
EFA900
F026401767
FA904
FA994
FILAP020
HNGE235L
HP2099
JFA904
KLTC2964
MA606
MA646
MD-9032
MD-9640
MD630
N101012
OE16546-AA020
PA7085
PC515
PC556
PXA823
QAF302
S7680A
S9894
U548
WA50-226
WA6183WIX
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JC Premium |
| Код запчасти | B21008PR |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Форма фильтра | Круглый |
| Высота | 170 мм |
| Тип фильтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
| Внешний диаметр | 126 мм |
| Совместимость с моделью | Urvan, Impreza, Sunny, Legacy Outback, Quest, Vanette, Laurel, Murano, Pick Up, Maxima, Terrano, Pathfinder, Cherry |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
- Цена: 164 ₴
