
Ричаг нижній задній лівий на Volkswagen Passat B5 DELPHI (Великобританія) TC769
2 470 ₴
- В наличии
- Код: TC769
- +380 (93) 538-19-67
Ричаг нижній задній лівий на Volkswagen Passat B5 (Вольксваген Пасат Б5) виробник DELPHI (Великобританія) TC769
Характиристика
Сторона установки: передній міст
Сторона установки: знизу
Сторона установки: зліва
Сторона установки: взаді
Аналоги ( замінники )
LMI1367601
FZ5528
HP107838
MONL29528
EVR935752
VO-TC-8229P
VO-TC-8229
SAS9005156
TC769
FE33364
FE33366
FE21196
FE11352
1160500073/HD
JTC348
1160508299/HD
4D0407693AC
4D0407693E
4D0407693H
4D0407693K
4D0407693M
4D0407693N
8E0407693
8E0407693AG
8E0407693E
8E0407693H
8E0407693K
8E0407693P
8E0407693Q
11352
21196
FCA5830
021-AU64
021AU64
027261079504
027290079504-01
02729007950401
027291079504
027291079504-01
02729107950401
027-8145-311-203
0278145311203
299001358617
6003
617001208
617001358
1160508229
1160508299
VOTC8229P
VOTC8229
QSJ1584S
1367601
1160500073
1160508299
5528
107838
29528
935752
9005156
33364
33366
21196
11352
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | TC769 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Место установки | Нижний |
| Материал | Алюминий |
| Тип рычага | Прицепной |
| Конструктивные особенности | С шаровым шарниром |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 95 мм |
| Совместимость с моделью | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
- Цена: 2 470 ₴
