
Гальмівні колодки передні на Fiat Ducato 2006> ABE C1F057ABE
1 282 ₴/комплект
- В наличии
- Код: C1F057ABE
- +380 (93) 538-19-67
Гальмівні колодки передні на Fiat Ducato (Фіат Дукато) 2006> виробник ABE C1F057ABE
- Монтажна позиція: передн
- Ширина: 169.0 мм
- Висота: 62.0 мм
- Товщина: 19.0 мм
- Гальмівна система: BREMBO
- Датчик зносу: Так
- Номер WVA: 24469 ;24468
- Вага: 2,382
- CITROEN: JUMPER II Bus, JUMPER II Platform/Chassis, JUMPER II Van
- FIAT: DUCATO Bus (250_), DUCATO Platform/Chassis (250_), DUCATO Van (244_), DUCATO Van (250_)
- OPEL: MOVANO C Platform/Chassis (U9)
- PEUGEOT: BOXER Bus, BOXER Platform/Chassis, BOXER Van, BOXER Van (244)
Оригінальні номери: 425357, 425355, 1647864180, 16 238 423 80, 77366017, 77364160, 77364014, 425358, 425356, 77367092, 77367091, 77366020, 77366019, 77366018, 77366017, 77366014, 77364160, 77364019, 71770032, 71770026, 24468.190.1, 598891, 598569, 598568, GDB1681, 811010562, 221959, 1237.01, BP1573, 7875, T1657, 221959, MDB2846, 123701, 22-0708-0, 363702161467, 363702161241, 05P1287, 351042, P 61 092, P 61 090, P 23 144, P 23 143, G1020763, 924481, 872468, 573848J, 363916060642, 363916060189, 301 891, 24468 19,0 1 5 T4136, 24468 00 703 20, 24468 00 703 10, 16716, 0 986 495 096, 6116814, FVR1924, FVR1923, 16716, LP1992, 0 986 494 111, 13.0460-4807.2
- В наявності велика кількість запчастин.
- Тільки перевірені виробники
- Широкий вибір цін та якості
- Доставка по всій Україні
- Avto Budka з турботою про Ваше Авто
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1F057ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Толщина | 19.2 мм |
| Высота | 61.5 мм |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Ширина | 169.2 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Fiat |
- Цена: 1 282 ₴/комплект
