
Гальмівні колодки передні (з гвинтами гальмівного супорта) на Renault Clio IV 2012-2018 ABE C11077ABE
697 ₴/комплект
- В наличии
- Код: C11077ABE
- +380 (93) 538-19-67
Гальмівні колодки передні на Renault Clio IV (Рено Кліо 4) починаючи з 2012 року випуску по 2018 рік виробник ABE C11077ABE
Характеристики:
Монтажна позиція:передня
Ширина (мм):116
Висота (мм):52
Товщина (мм):17
Гальмівна система:LUCAS
Використовується із датчиком зносу:ні
Вага (кг):1.358
Застосування:
- DACIA: DOKKER Express Box Body/MPV, DOKKER MPV (KE_), DUSTER (HM_), DUSTER (HS_), DUSTER SUV Van, LODGY (JS_), LOGAN (LS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN II, LOGAN MCV (KS_), LOGAN MCV II, LOGAN Pickup (US_)
- MERCEDES-BENZ: CITAN Box Body/MPV (W415), CITAN MPV (W415), CITAN Mixto (Double Cabin) (W415)
- NISSAN: ALTIMA (L31), CUBE (Z11), MICRA C+C III (K12), MICRA III (K12), MICRA IV (K13K), MICRA IV (K13KK), MICRA V (K14), NOTE (E11, NE11), NOTE (E12), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), TERRANO (D10), TIIDA Hatchback (C11), TIIDA Saloon (SC11), X-TRAIL II (T31)
- RENAULT: CAPTUR I (J5_, H5_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Grandtour (KR0/1_), CLIO III Hatchback Van (SB_, SR_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Estate Van (KH_), CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV Hatchback Van (BH_), DUSTER (HS_), KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_), KANGOO BE BOP (KW0/1_), KANGOO Express (FW0/1_), KAPTUR (H5_), KOLEOS II (HC_), LOGAN I Estate (KS_), MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_), MEGANE IV Hatchback (B9A/M/N_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), THALIA II (LU_), THALIA III (L8_), TWINGO II (CN0_), ZOE (BFM_)
- SUZUKI: SPLASH (EX), SWIFT III (MZ, EZ)
Аналоги (замінники)
7701208422, D1060AX60A, 41060AX625, 4708239, 95515496, 93196814, 93192962, RBP070, D10601HA1A, 8660004726, 8660 006 333, 86 71 016 692, 7701209164, 7701208422, 77 01 208 442, 410608481R, 410604775R, 410601817R, 410601797R, 4106000Q0K, 41 06 040 76R, 93192962, 93 196 814, 4711040, 4708239, PA090AF, PA-013AF, VAL601641, J3601085, G1020741, G1020538, FE116180, C11077PR, C11077FBK, C11077AKE, BL1876B3, 921181, 700 770, 601641, 598641, 301 641, 181534, 0 986 424 795, IBD-1175, IBD-1091, D1261, ADN142117, 5000090, 5000013
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C11077ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Толщина | 17.3 мм |
| Высота | 52.1 мм |
| Ширина | 116.2 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с моделью | Tiida, Note, Swift, Duster, Largus, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Clio |
- Цена: 697 ₴/комплект

