
Гальмівні колодки передні (з гвинтами гальмівного супорта) на Nissan Qashqai 2007-2013 мотор 2.0 ABE C11077ABE
697 ₴/комплект
- В наличии
- Код: C11077ABE
- +380 (93) 538-19-67
Гальмівні колодки передні (з гвинтами гальмівного супорта) на Nissan Qashqai (Нісан Кашкай) починаючи з 2007 року випуску до 2013 двигун 2.0; виробник ABE C11077ABE
Характеристики:
Монтажна позиція:передня
Ширина (мм):116
Висота (мм):52
Товщина (мм):17
Гальмівна система:LUCAS
Використовується із датчиком зносу:ні
Вага (кг):1.358
Застосування:
- DACIA: DOKKER Express Box Body/MPV, DOKKER MPV (KE_), DUSTER (HM_), DUSTER (HS_), DUSTER SUV Van, LODGY (JS_), LOGAN (LS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN II, LOGAN MCV (KS_), LOGAN MCV II, LOGAN Pickup (US_)
- MERCEDES-BENZ: CITAN Box Body/MPV (W415), CITAN MPV (W415), CITAN Mixto (Double Cabin) (W415)
- NISSAN: ALTIMA (L31), CUBE (Z11), MICRA C+C III (K12), MICRA III (K12), MICRA IV (K13K), MICRA IV (K13KK), MICRA V (K14), NOTE (E11, NE11), NOTE (E12), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), TERRANO (D10), TIIDA Hatchback (C11), TIIDA Saloon (SC11), X-TRAIL II (T31)
- RENAULT: CAPTUR I (J5_, H5_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Grandtour (KR0/1_), CLIO III Hatchback Van (SB_, SR_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Estate Van (KH_), CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV Hatchback Van (BH_), DUSTER (HS_), KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_), KANGOO BE BOP (KW0/1_), KANGOO Express (FW0/1_), KAPTUR (H5_), KOLEOS II (HC_), LOGAN I Estate (KS_), MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_), MEGANE IV Hatchback (B9A/M/N_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), THALIA II (LU_), THALIA III (L8_), TWINGO II (CN0_), ZOE (BFM_)
- SUZUKI: SPLASH (EX), SWIFT III (MZ, EZ)
Аналоги (замінники)
7701208422, D1060AX60A, 41060AX625, 4708239, 95515496, 93196814, 93192962, RBP070, D10601HA1A, 8660004726, 8660 006 333, 86 71 016 692, 7701209164, 7701208422, 77 01 208 442, 410608481R, 410604775R, 410601817R, 410601797R, 4106000Q0K, 41 06 040 76R, 93192962, 93 196 814, 4711040, 4708239, PA090AF, PA-013AF, VAL601641, J3601085, G1020741, G1020538, FE116180, C11077PR, C11077FBK, C11077AKE, BL1876B3, 921181, 700 770, 601641, 598641, 301 641, 181534, 0 986 424 795, IBD-1175, IBD-1091, D1261, ADN142117, 5000090, 5000013
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Дисковые |
| Назначение | Передние колеса |
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C11077ABE |
| Состояние | Новое |
| Год выпуска автомобиля | 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Толщина | 17.3 мм |
| Высота | 52.1 мм |
| Ширина | 116.2 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с моделью | Tiida, Note, Swift, Duster, Largus, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
- Цена: 697 ₴/комплект

