
Подушка стабілізатора зовнішня (12mm) на Volkswagen LT28-46 II REINHOCH RH16-3004
121 ₴
- В наличии
- Код: RH16-3004
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подушка стабілізатора зовнішня (12mm) на Volkswagen LT28-46 II (Вольксваген ЛТ28-46 друге покоління) виробник REINHOCH RH16-3004
- Характеристики
- Монтажна позиція:передня
- Монтажна позиція:задня
- Сторона монтажу:ліва
- Сторона монтажу:права
- Монтажна позиція 2:зовнішній
- Внутрішній діаметр (мм):12
- Зовнішній діаметр (мм):26
- Зовнішній діаметр 2 (мм):30
- Довжина (мм):26
- Ширина (мм):26
- Товщина (мм):26
- Висота (мм):26
- Матеріал:гума
- Матеріал:металічна
- Необхідна кількість (шт):2
- Вага (кг):0.039
Аналоги (замінники)
LMI12871
RH16-3004
ME-SB-3650
FE07200
DAYDSS1104
VKDS458030
GATAWS1392
V30-1264
CO80001165
TD1025W
OEG800398
SAS2306100
HP110683
4.81226
6013210350
00410358
00726337
4707-06-1211P
6013210350
819000910
850801
A6013210350
B07651MKSY
FZ90382
FZ9405
J7M016
LE1081.27
ME-SB-7204
TEM091B
TEM093
VAI30-1264
Z-9405
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Reinhoch |
| Код запчасти | RH16-3004 |
| Состояние | Новое |
| Год выпуска автомобиля | 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Длина | 26 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Высота | 26 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с моделью | T1, Sprinter, Crafter, T1/TN |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
Информация для заказа
- Цена: 121 ₴
