
Повітряний фільтр на Renault Megane III 2008> двигун 1.5dci; 1.6dci; 1.6 16V; 1.9dci; Purro PUR-PA2074
299 ₴
- Нет в наличии
- Код: PUR-PA2074
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повітряний фільтр на Renault Megane III (Рено Меган 3) починаючи з 2008 року випуску двигун 1.5dci; 1.6dci; 1.6 16V; 1.9dci; виробник Purro PUR-PA2074
Характеристики
Довжина (мм):243
Ширина (мм):190
Ширина 2 (мм):134
Висота (мм):61
Тип фільтра:фільтруючий елемент
Вага (кг):0.294
Аналоги (замінники)
E1023L, AP 185/6, AP185/6, C 25 115, C25115, LX1748, PUR-PA2074, F 026 400 138, F026400138, FE40209, 16-12 321 0015, 16-123210015, S2032A, ADR162203, PX A3170, PXA3170, A3170, 16 54 677 51R, 165467751R, 8200820859, 8660003096, B2R060PR
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | PUR-PA2074 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 243 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 61 мм |
| Производитель | Renault |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴

