
Фільтр паливний на Renualt Master II 2000-2010 двигун 1.9dci; 2.2 dci; 2.5dci; 3.0dci; JC PREMIUM B31032PR
137 ₴
- Нет в наличии
- Код: B31032PR
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фільтр паливний на Renualt Master II (Рено Мастер 2) починаючи з 2000 року випуску по 2010 рік двигун 1.9dci; 2.2 dci; 2.5dci; 3.0dci; виробник JC PREMIUM B31032PR
Характеристики
Тип фільтра:фільтруючий елемент
Висота (мм):86.5
Зовнішній діаметр (мм):70.5
Внутрішній діаметр (мм):19.5
Вага (кг):0.144
Аналоги (замінники)
PE 815/5, PE815/5, PX C496, C496, 1 457 431 720, 1457431720, S0920NC, 36-14 323 0011, 36-143230011, KX183D, ADN12323, J1331037, DEL HDF920, HDF920, DELHDF920, B31032PR, 6.33222, ADN12328, RVI7701206928, FE108354, 1 457 431 717, 1457431717, 16405-00QAA, 16405-00QAAJP, 16405-00QAA JP, 1640500QAA, 30-ECO010, 4412830, 7701475229, 93161121, ADN12327, B075SG8Y9C, C492, FC-ECO010, FC1161, IFG-3196, IFG3196, PM 815/5, PM815/5, PM815/3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JC Premium |
| Код запчасти | B31032PR |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Высота | 86.5 мм |
| Внешний диаметр | 70.5 мм |
| Тип фильтра | Вставка |
| Внутренний диаметр | 19.5 мм |
| Совместимость с моделью | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Master |
Информация для заказа
- Цена: 137 ₴

