
Гальмівний диск передній на Ford Focus II 2004-2012 Trw DF4424
2 499 ₴
- Под заказ
- Код: DF4424
Отправка с 28 мая 2026- +380 (93) 538-19-67
Гальмівний диск передній на Ford Focus II (Форд Фокус 2) починаючи з 2004 року випуску по 2012 рік виробник Trw DF4424
- Характеристики
- Зовнішній діаметр (мм):300
- Товщина (мм):25
- Мінімальна товщина (мм):23
- Загальна висота (мм):48.5
- Кількість монтажних отворів (шт):5
- Тип диска:вентильований
- Монтажна позиція:передня
- Сторона монтажу:ліва
- Сторона монажу:права
- Поверхня:лакірована
- Обробка:високовуглецева
- Діаметр монтажного отвору (мм):63.5
- Діаметр отвору (мм):108
- Гальмівний диск з підшипником:ні
- Тип продажу:шт
- Вага (кг):8.367
Аналоги (замінники)
DDF1225C, DF4424, BG3895C, 92141305, DDF1225, 5201-01-1070PTUOTUV, 583 521 5027/PD, 5835215027/PD, C3G058ABE, J3300811, 0 986 479 C52, 0986479C52, SAS6106202, 6106202, VAL672551, 5201-01-2961TUOTUV, 515 521 5027, 5155215027, HP302 342, HP 302 342, HP302342, 302 342, 302342, VKBD 80053 V2, VKBD80053V2, ADF124304, LPRF1012VR, 09.C541.11, 0 986 479 171, 0986479171, 0 986 479 956, 0986479956, 0 986 479 C52, 0986479C52, 0 986 AB5 675, 0986AB5675, 09.9468.10, 09.9468.11, 09.9468.14, 09.9468.75, 09.A728.10, 1223664, 1223666, 1253965, 1323560, 1373370, 14.0791, 141144, 1469083, 1500152, 1500159, 17587, 1520297, 1797226, 1829606, 186863, 204849, 204850, 23-0687C, 230687, 24.0125-0162.1, 24.01250162.1, 24032501621, 24566, 24925 V, 24925V, 24925E, 250.1353.52, 250135300, 250135320, 250135350, 274510, 30666801, 31262719, 31362412, 31400817, 31400937, 31400941, 353611763240, 35976 01, 3597601, 360406026400, 3M512C375B1D, 3M512C375BC, 3M512C375BD, 50924566, 515 521 5027, 5155215027, 515 521 5027/PD, 5155215027/PD, 5201-01-1046P, 5201011046P, 54413, 5201011070P, 5201-01-1070P, 54413PRO, 54491, 562363B, 562363BC, 562363J, 562363JC, 562434B, 610.3709.50, 610370900, 6711.10
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | DF4424 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Высота | 48.5 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Толщина | 25 мм |
| Цвет | Черный |
| Покрытие дисков | Окрашенный |
| Совместимость с моделью | V40, S40, V50, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Focus |
- Цена: 2 499 ₴

