
Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони 18.3x58x50.5/55 мм на Renault Fluence 2010> Moog RE-SB-8017
376 ₴
- В наличии
- Код: RE-SB-8017
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони 18.3x58x50.5/55 мм на Renault Fluence (Рено Флюєнс) починаючи з 2010> Moog RE-SB-8017
- Характеристики
- Сторона монтажу:ліва
- Сторона монтажу:права
- Монтажна позиція:з передньої сторони
- Монтажна позиція 2:внутрішній
- Зовнішній діаметр (мм):58
- Внутрішній діаметр (мм):18.3
- Висота (мм):50.5
- Висота (мм):55
- Вага (кг):0.306
Аналоги (замінники)
829 0423 10, 829042310, LMI35662, LMI 35662, RH14-2043, RH142043, RE-SB-8017, RESB8017, FE33086, FE 33086, FEBI33086, SAS2254011, SAS 2254011, VKDS 336019, VKDS336019, MONL25824, MONL 25824, IMP1890, HP700 835, HP700835, HP 700 835, 700835, 700 835, 1215957, 545009207R, 545014055R, 805638, B00KQUKM16, BSK7027, L25825
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moog |
| Код запчасти | RE-SB-8017 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Место установки | Передний |
| Диаметр внешний | 14.1 мм |
| Длина | 50.5 мм |
| Высота | 55 мм |
| Совместимость с моделью | Scenic, Megane, Fluence |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Fluence |
Информация для заказа
- Цена: 376 ₴

