Гальмівні колодки задні на Opel Astra F (Опель Астра Ф) двигун 1.4Si; починаючи з 1993 року випуску по 2001 рік виробник Abe C2X001ABE
Характеристики
Сторона установки: задній міст
Ширина (мм): 61.5
Висота [мм]: 61
Товщина [мм]: 15.5
Аналоги (замінники)
93169001, 93169000, 9201354, 9195058, 9195031, 9193476 S1, 9193476, 9192126, 9192125, 91145710, 90540177, 90497874, 90487271, 90485138, 90421528, 90421526, 90273261, 90273260, 90251457, 1605924, 1605883, 1605879, 1605799, 1605687, 1605617, 16 05 047, 16 05 031, 16 05 026, 16 05 006, 16 05 005, 093169001, 09201354, 09193476 S1, 09193476, 09192126, 09192125, 091145710, 090540177, 090485138, 090421528, 090421526, 090273260, 009201354, 009192126, 009192125, S4837241, 5057336, 4837241, 4836987, 1806.A6, 93169001, 93169000, 9201354, 9195058, 9195031, 9193476, 9192126, 9192125, 90540177, 90497874, 90487271, 90485138, 90425480, 90421528, 90279383, 90273261, 90273260, 90251457, 5057336, 4837241, 4836987, 1605924, 1605883, 1605879, 1605878, 1605799, 1605786, 1605688, 1605687, 1605618, 1605617, 1605047, 1605031, 1605026, 1605006, 1605005, 16 05 883 S1, 16 05 026 S1, 93169001, 9201354, 9193476 S1, 9192126, 9192125, 90540177 S1, 90540177, 90485138, 90421528, 90421526 S1, 90421526, 90273261, 90273260 S1, 90273260, 093169001, 09201354, 09193476 S1, 09193476, 09192126, 09192125, 090485138, 009201354, 009192126, 009192125, 90540177, 90485138, 90273260, 16 05 879, 90487271, GDB915, 05P334, V40-8019-1, TAR609, ICE180692, FSL609, FSL525, FDB586B, FDB1117B, C2X001PR, 468781, 301183, 2379900, 21050 15,7 0 4 T409, 180692, 0 986 495 044, TAR525, FSL525, FDB525, LP590, LP0590, 986490500, 0 986 490 500, 13046040402
Застосування:- CHEVROLET: VECTRA
- OPEL: ASTRA F Convertible (T92), CALIBRA A (C89), KADETT E Estate (T85), KADETT E Hatchback (T85), OMEGA A (V87), OMEGA A Estate (V87), OMEGA B (V94), OMEGA B Estate (V94), SENATOR B (V88), VECTRA B (J96), VECTRA B Estate (J96), VECTRA B Hatchback (J96)
- SAAB: 9-3 (YS3D), 9-3 Cabriolet (YS3D), 9-5 (YS3E), 9-5 Estate (YS3E), 900 II, 900 II Convertible, 900 II Coupe
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C2X001ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra |
| Высота | 61 мм |
| Толщина | 15.5 мм |
| Ширина | 61.5 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Назначение | Задние колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
- Цена: 470 ₴

