Гальмівні колодки задні на Peugeot Partner (Пежо Партнер) починаючи з 1996 року випуску по 2015 рік двигун 1.9D; виробник ABE C2X009ABE
- Характеристики
- Сторона установки: задній міст
- Ширина (мм): 61,5
- Висота [мм]: 61
- Товщина [мм]: 15,5
Аналоги (замінники)
93179164, 93176118, 93170602, 93176118, 1605995, 1605967, 1605625, 1605086, 583021PA30, 93169143, 93179164, 93176118, 93170602, 234171502, 23417.150.1, 598584, 597385, GDB1515, 811024019, 223625, BP1365, MDB2357, MDB2223, 095702, 2205421, 2205420, 6605, 363702161321, 363702161279, 05P811, 573122J, WOKP8573.02, P 59 038, J3610525, G1020610, FSL1521, FE116153, FDB1521W, C2X009JC, C20315K, C20315ABE, C20315, BL1828B3, 872417, 691781, 6216008, 598584, 363916060358, 206 839, 1651.2, 0 986 424 646, FSL1521, FQT1521, FDB1521, LP1717, P59038, 0 986 424 646, 13.0460-2868.2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C2X009ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Peugeot |
| Совместимость с моделью | Partner |
| Высота | 42.7 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 95.4 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Назначение | Задние колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | Partner |
Информация для заказа
- Цена: 525 ₴

