
Гальмівні колодки передні на Volkswagen Caddy III 2004-2015 Abe C1A024ABE
903 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: C1A024ABE
- +380 (93) 538-19-67
Гальмівні колодки передні на Volkswagen Caddy III (Вольксваген Каді 3) починаючи з 2004 року випуску по 2015 рік виробник Abe C1A024ABE
- Характеристики
- Монтажна позиція:передня
- Ширина (мм):155.2
- Висота (мм):66
- Товщина (мм):20.3
- Гальмівна система:ATE
- Використовується із датчиком зносу:так
- Датчик зносу:так
- Вага (кг):2.16
Аналоги (замінники)
8J0698151C, 8J0698151, 5K0698151, 5K0 698 151 B, 3C0698151J, 3C0698151D, 3C0698151C, 3C0698151B, 3C0698151A, 3C0698151, 1K0698151E, 1K0698151C, 1K0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 1K0698151E, 1K0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 3C0698151B, 1K0698151E, 1K0698151, 8J0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 3C0698151A, 1K0698151E, 1K0698151, 598635, 597297, GDB1550, 811029051, 32738, 224770, BP1419, 7.697, T1376, 224770, FD7111A, MDK0220, MDB2604, 103001, 22-0548-0, 6695, 363702161171, 05P866, 81609, 350921, 573128JAS, WOKP11303.01, P 85 146, P 85 075, GDB1807, G1020680, FSL1641, 912981, 872587, 6216004, 573852J, 573128J-AS, 301 635, 6115502, BL1895A2, FSL1641, FQT1641, FDB1641, 16502, LP1837, P85075, PA1558, 0 986 424 797, 573128B, 13046071842, B076KSHF88, 37414OE, 3741
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1A024ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Caddy |
| Высота | 66 мм |
| Толщина | 20.3 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Назначение | Передние колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
- Цена: 903 ₴/комплект

