
Гальмівні колодки передні на Volkswagen Passat B5 2000-2005 двигун 1.6; 2.0Tdi; Abe C1A024ABE
903 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: C1A024ABE
- +380 (93) 538-19-67
Гальмівні колодки передні на Volkswagen Passat B5 (Вольксваген Пасат Б5) починаючи з 2000 року випуску по 2005 рік двигун 1.6; 2.0Tdi; виробник Abe C1A024ABE
- Характеристики
- Монтажна позиція:передня
- Ширина (мм):155.2
- Висота (мм):66
- Товщина (мм):20.3
- Гальмівна система:ATE
- Використовується із датчиком зносу:так
- Датчик зносу:так
- Вага (кг):2.16
Аналоги (замінники)
8J0698151C, 8J0698151, 5K0698151, 5K0 698 151 B, 3C0698151J, 3C0698151D, 3C0698151C, 3C0698151B, 3C0698151A, 3C0698151, 1K0698151E, 1K0698151C, 1K0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 1K0698151E, 1K0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 3C0698151B, 1K0698151E, 1K0698151, 8J0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 3C0698151A, 1K0698151E, 1K0698151, 598635, 597297, GDB1550, 811029051, 32738, 224770, BP1419, 7.697, T1376, 224770, FD7111A, MDK0220, MDB2604, 103001, 22-0548-0, 6695, 363702161171, 05P866, 81609, 350921, 573128JAS, WOKP11303.01, P 85 146, P 85 075, GDB1807, G1020680, FSL1641, 912981, 872587, 6216004, 573852J, 573128J-AS, 301 635, 6115502, BL1895A2, FSL1641, FQT1641, FDB1641, 16502, LP1837, P85075, PA1558, 0 986 424 797, 573128B, 13046071842, B076KSHF88, 37414OE, 3741
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1A024ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Passat |
| Высота | 66 мм |
| Толщина | 20.3 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Назначение | Передние колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
- Цена: 903 ₴/комплект

