Гальмівні колодки передні на Skoda Fabia II (Шкода Фабія 2) починаючи з 2010 року випуску по 2014 рік виробник Abe C1A024ABE
- Характеристики
- Монтажна позиція:передня
- Ширина (мм):155.2
- Висота (мм):66
- Товщина (мм): 20.3
- Гальмівна система:ATE
- Використовується із датчиком зносу:так
- Датчик зносу: так
- Вага (кг):2.16
Аналоги (замінники)
8J0698151C, 8J0698151, 5K0698151, 5K0 698 151 B, 3C0698151J, 3C0698151D, 3C0698151C, 3C0698151B, 3C0698151A, 3C0698151, 1K0698151E, 1K0698151C, 1K0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 1K0698151E, 1K0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 3C0698151B, 1K0698151E, 1K0698151, 8J0698151, 5K0698151, 3C0698151C, 3C0698151A, 1K0698151E, 1K0698151, 598635, 597297, GDB1550, 811029051, 32738, 224770, BP1419, 7.697, T1376, 224770, FD7111A, MDK0220, MDB2604, 103001, 22-0548-0, 6695, 363702161171, 05P866, 81609, 350921, 573128JAS, WOKP11303.01, P 85 146, P 85 075, GDB1807, G1020680, FSL1641, 912981, 872587, 6216004, 573852J, 573128J-AS, 301 635, 6115502, BL1895A2, FSL1641, FQT1641, FDB1641, 16502, LP1837, P85075, PA1558, 0 986 424 797, 573128B, 13046071842, B076KSHF88, 37414OE 3741
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1A024ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Skoda |
| Совместимость с моделью | Fabia |
| Высота | 66 мм |
| Толщина | 20.3 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Назначение | Передние колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia |
- Цена: 903 ₴/комплект


