
Гальмівні колодки передні на Citroen Jumpy I двигун 1.9D; 1995-1998 Abe C1C031ABE
761 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: C1C031ABE
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гальмівні колодки передні на Citroen Jumpy I двигун 1.9D; починаючи з 1995 року випуску по 1998 рік виробник Abe C1C031ABE
- Характеристики
- Датчик зносу: не підготовлене для датчика знос
- Ширина (мм): 130
- Висота [мм]:56
- Товщина [мм]: 19
- Сторона установки: передній міст
Аналоги (замінники)
GDB1295
LPR05P950
233460070100
LP1624
G1020570
FDB1477
2334619.314
0986424583
13.0460-2862.2
571966JC
425213
425234
425333
425380
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1C031ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen |
| Совместимость с моделью | Jumpy |
| Высота | 56 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Назначение | Передние колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Jumpy |
Информация для заказа
- Цена: 761 ₴/комплект
