
Гальмівні колодки передні на Ford Sierra II 1987-1993 двигун 2.8 i 4x4; Abe C1G022ABE
842 ₴/комплект
- В наличии
- Код: C1G022ABE
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гальмівні колодки передні на Ford Sierra II (Форд Сієра 2) починаючи з 1987 року випуску по 1993 рік двигун 2.8 i 4x4; виробник Abe C1G022ABE
- Характеристики
- Ширина (мм): 117
- Висота [мм]: 58.3
- Товщина [мм]: 18.5
- Сторона установки: передній міст
Аналоги (замінники)
89VX2K021CA, 86VB2K021DA, 86VB2K021AA, 6189145, 6184245, 6150947, 5023486, 211411851, GDB349, 05P277, WOKP3063.00, TAR450, LP488, ICE140542, FSL450, C1G022PR, C1G022JC, BL1244A1, 498381, 0 986 591 410, TAR450, FVR450, FSL450, FDB450, LP488, LP0488, P24023, P24012, 986491410, 0 986 491 410, 13.0460-3944.2, C1G022ABE
Застосування:
- FORD: ESCORT III (GAA), FIESTA Hatchback Van (FVD), P 100 II, SIERRA II Turnier (BNG), TRANSIT Bus (T_ _), TRANSIT Bus (V_ _), TRANSIT Platform/Chassis (T_ _), TRANSIT Platform/Chassis (V_ _), TRANSIT Van (T_ _), TRANSIT Van (V_ _)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1G022ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Sierra |
| Высота | 58.3 мм |
| Толщина | 18.5 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Назначение | Передние колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Sierra |
Информация для заказа
- Цена: 842 ₴/комплект

