
Гальмівні колодки передні на Peugeot 206 1998-2007 двигун 1.1; 1.1i; Abe C1R012ABE
571 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: C1R012ABE
+380 (97) 101-96-52
- +380 (93) 538-19-67
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гальмівні колодки передні на Peugeot 206 (Пежо 206) починаючи з 1998 року випуску по 2007 рік двигун 1.1; 1.1i; виробник Abe C1R012ABE
- Характеристики
- Датчик зносу: вмик. датчик ізношування
- Гальмівна система: BOSCH / BENDIX
- Товщина 1 [мм]: 18
- Висота 1 [мм]: 47,6
- Ширина 1 [мм]: 131
Аналоги замінники
Застосування:
- CITROEN: XSARA (N1), XSARA Break (N2), XSARA Coupe (N0), XSARA Estate Van, XSARA Hatchback Van (N3_)
- PEUGEOT: 106 II (1A_, 1C_), 206 Hatchback (2A/C), 306 (7B, N3, N5), 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5), J5 Van (290L)
- RENAULT: CLIO II (BB_, CB_), KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), THALIA I (LB_)
Оригінальні номери: 7701206811, 7701205995, 7701205513, 425166, 425305, 425205, 425169, 172082, GDB1321, 05P662, WOKP7433.00, VAL601433, TAR1135, P 61 098, P 56 038, LUBKIOSAK 5SP662, J3601019, ICE181217, FSL1135, C1R012PR, C1R012JC, BL2421A1, 673281, 6214012, 598726, 2363700, TAR1135, FSL1135, FQT1135, FDB1135, LP1610, 0 986 424 455, 13.0460-3974.2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABE |
| Код запчасти | C1R012ABE |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Peugeot |
| Совместимость с моделью | 206 |
| Высота | 47.4 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Ширина | 130.8 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Назначение | Передние колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 206 |
Информация для заказа
- Цена: 571 ₴/комплект
